Home » Zdrowie i uroda » Chcesz zostać fotomodelką? Zadbaj o uzębienie

Chcesz zostać fotomodelką? Zadbaj o uzębienie

Modeling to marzenie wielu młodych dziewcząt. Świat mody jest bardzo hermetyczny i trudno się w nim odnaleźć. Żeby wygrywać castingi i mieć profesjonalne portfolio, należy zadbać o idealną figurę i o uzębienie – proste i śnieżnobiałe. Na zdjęciach trzeba się uśmiechać, a brzydki zgryz może stanowić element dyskwalifikujący.

Proste zęby i śnieżny uśmiech…

Nawet perfekcyjna figura nie pomoże w karierze, jeśli uśmiech będzie odstraszał i szpecił każde zdjęcie. Jeśli planujesz związanie przyszłości z modelingiem, musisz zawczasu zadbać o stan zębów i jamy ustnej. Tym bardziej, że wyprostowanie zgryzu trwa kilka miesięcy. Lepiej zabrać się za to jak najwcześniej. Dentysta Gliwice pomoże dobrać odpowiedni aparat ortodontyczny i zaleci skuteczną terapię. Trzeba wybrać dobry gabinet stomatologiczny, by leczenie było szybkie i skuteczne. Aparaty ortodontyczne produkowane obecnie wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania. Do tego są niemal niewidoczne. Nowoczesne metody pozwalają zastosować aparat, który można przymocować po wewnętrznej stronie zębów, dzięki czemu jest on całkowicie niewidzialny. Warto także zdecydować się na aparat wykonany z przezroczystych materiałów, które nie rzucają się tak bardzo w oczy. Na korekcję zgryzu można się zdecydować w zasadzie w każdym wieku, ale im wcześniej się tego podejmiemy, tym skuteczniejsza będzie zastosowana terapia. Najlepsze efekty są widoczne u dzieci. Zdrowy zgryz to jedno, ale jeśli profesjonalnie myślimy o karierze zawodowej trzeba jeszcze zadbać o to, by wybielić zęby. Czarujący uśmiech to połowa sukcesu w drodze do wyznaczonego celu. O sposobie wybielania decyduje dentysta Gliwice. Najczęściej stosuje się wybielanie nakładkowe. Nakładki wykonuje technik dentystyczny. Muszą być one dopasowane do kształtu zęba.

Nie chcą cię wpuścić drzwiami, spróbuj oknem

Konkurencja w świecie mody jest ogromna. Co roku kilkaset dziewcząt robi wszystko, by zrobić karierę i trafić na okładki czasopism. Walkę udaje się jednak wygrać tym najwytrwalszym. Ważne jest, by nie załamywać się niepowodzeniami, bo te zdarzają się w każdej branży. Trzeba być pewnym siebie i wytrwale dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Istotne jest, by zadbać o dobre portfolio. Inspirujące zdjęcia, które przyciągają uwagę odbiorcy to sposób na otwarcie wielu drzwi. Oprócz tego należy być bardzo aktywnym: brać udział w castingach i nie zrażać się niepowodzeniami. Tylko w ten sposób można odnieść sukces i stać się rozpoznawalnym. Trzeba mieć bardzo dużą motywację i silny charakter. Tylko w ten sposób można spełnić marzenia o karierze modelki.