Home » Uncategorized » Verticale znów modne

Verticale znów modne

vertical_blind1Żaluzje pionowe, czyli tak zwane vericale, znów wracają do łask. Dlatego coraz częściej spotykamy je w nowoczesnych biurach, a także w wielu domach. Możemy spotkać przeróżne modele tego typu żaluzji i idealnie je dopasować do wystroju wnętrza, w którym będą one zamontowane. Są znakomitą osłoną mieszkania w upalne dni.

Czym charakteryzują się żaluzje pionowe?

Verticale są bardzo praktyczne i w łatwy sposób możemy je regulować, tak by dostosowywały się do naszych aktualnych potrzeb. Są wyposażone w ważne funkcje pozwalające na obrót i zsuwanie lameli.
Większość z nich w łatwy sposób możemy wyczyścić, a te, które są wysokiej jakości, mają właściwości antyelektrostatyczne.

Szeroki wybór materiałów

Dzięki temu, że materiały, z których obecnie produkuje się verticale są dość różnorodne, to możemy mieć pewność, że znajdziemy model żaluzji odpowiedni do naszej sypialni czy kuchni.
Wśród verticali znajdziemy modele, które są wykonane z tkanin niepalnych, lakierowanych aluminium lub na przykład drewna. Mamy też możliwość wyboru rozmaitych kolorów, wzorów i faktur żaluzji tego typu.

Co zyskujemy decydując się na pionowe żaluzje?

Na pewno zainstalowanie verticali pozwoli nam uzyskać w pomieszczeniu przyjemną, kameralną atmosferę. Regulacja światła, jaką umożliwiają verticale, zapewnia nam cenny komfort o każdej porze dnia.
Taki system osłony okien znakomicie sprawdza się także na przykład w instytucjach użyteczności publicznej. Ich uniwersalność oraz elegancki wygląd dodają prestiżu każdemu wnętrzu.

Verticale Warszawa dostępne są w ofercie firmy Rol-sun