Home » Reklama » Nietypowa reklama

Nietypowa reklama

Reklamy otaczają nas zewsząd, ale tylko niektóre zapadają w pamięci. Im bardziej nietypowa forma reklamy, tym większe jej powodzenie. Gadżety reklamowe są doskonałym pomysłem na nietypową, ale skuteczną formę promocji!

Przegląd gadżetów reklamowych

Wybór gadżetów reklamowych jest naprawdę szeroki. Reklama może zostać umieszczona na prawie każdej powierzchni, która nadaje się do druku. Długopisy, koszulki i smycze reklamowe przechodzą do lamusa, za to rosnącą popularnością cieszą się jeszcze bardziej nietypowe rozwiązania. Doskonałym przykładem są poduszki, koszulki, słodycze, bransoletki odblaskowe czy pendrive z nadrukiem.

Każdy z gadżetów może być dowolnie modyfikowany na potrzeby klienta, a oprócz loga można na nich umieścić zdjęcia, adres prowadzenia działalności, czy adres strony www. Osoby, które potrzebują luksusowych gadżetów reklamowych też nie mogą narzekać na szeroki wybór – drewniane pudełko na wino, eleganckie wizytowniki czy pióro wieczne z logo to tylko niektóre z propozycji.

W które gadżety warto zainwestować?

Wybór gadżetów reklamowych zależy od profilu działalności, a także od przewidzianego budżetu. Pendrive z nadrukiem to doskonały pomysł na ciekawą reklamę, a przy tym na przekazanie materiałów prasowych potencjalnego klientowi. Można na nim umieścić spoty reklamowe, informacje na temat usług, a nawet cały katalog dostępnych produktów, nic więc dziwnego, że pendrive z nadrukami są wybierane coraz częściej.

tablet-600649_960_720

Wybierając gadżety do swojej kampanii reklamowej, warto zastanowić się nad tym, jaką grupę odbiorców mają one przyciągnąć. Pendrive z nadrukiem przyciągnie głównie młode osoby, z kolei kubek jest bardziej uniwersalny. Słodycze są za to gadżetem, którym zainteresują się głównie dzieci, ale z pewnością trafią one także do ich rodziców.

Gdzie zamówić gadżety reklamowe?

Znalezienie gadżetów reklamowych nie stanowi żadnego problemu, można je zamówić bezpośrednio w drukarniach lub w agencjach reklamowych. Warto przed podjęciem decyzji sprawdzić ceny w różnych miejscach, różnica na jednym pendrive z nadrukiem może sięgnąć nawet kilku złotych!

Dużym ułatwieniem przy zakupie gadżetów reklamowych jest internet. Na popularnym serwisie aukcyjnym Allegro znaleźć można wiele ofert wykonania dowolnych gadżetów reklamowych, a ich zamówienie ogranicza się do kilku kliknięć myszką.